شورای عالی حوزه های علمیه|نمایش جزییات خبر

تجلیل از استعدادهای برتر و طلاب برگزیده گرگان

تجلیل از استعدادهای برتر و طلاب برگزیده گرگان
حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان در در جریان برنامه‌های اولین روز سفر به استان گلستان، ضمن حضور در جمع طلاب گرگان، از جمعی از استعدادهای برتر و طلاب برگزیده تجلیل کرد.
وی طلاب جوان را به استفاده از عمر، و آموختن علوم حوزوی، مباحث روز و مهارت‌های لازم توصیه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان در جریان برنامه‌های اولین روز سفر به استان گلستان، ضمن حضور در جمع طلاب گرگان، از جمعی از استعدادهای برتر و طلاب برگزیده تجلیل کرد.

وی با بیان نمونه‌هایی از برجستگی‌های زندگی علماء، به طلاب جوان توصیه کرد: از عمر خود استفاده کنید. این ایام در حکم شب قدر زندگی طلبگی شماست.

مسئول دبیرخانه شورای عالی حوزه‌های علمیه ادامه داد: کسانی که به جایی رسیده‌اند غالباً در سنین پایین کاری کرده‌اند. شرایط جوانانی کمک می‌کند که به بهترین روش آموزش ببینید و کسانی که بتوانند خود را در این سن مدیریت کنند، خوشبختی و رضایت خداوند و حضرت بقیة الله الأعظم را به دست خواهند آورد.

وی ابراز داشت: امروز جامعه نیاز به انسان‌های فرهیخته، خودساخته و تحصیل کرده دارد. شما برای آینده‌ای که انبوهی از هجمه به طرف دین و معنویت وجود خواهد داشت، خود را آماده می‌کنید. لذا باید هم از جهت علمی و هم از جهت تقوا خود را آماده کنید و هم علوم حوزوی و هم مباحثی که امروزه مورد نیاز است را بیاموزید. اگر مبانی را یاد بگیرید می‌توانید در عرصه‌های مختلف پاسخگو باشید.

رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه اظهار داشت: باید مهارت‌های مورد نیاز یک طلبه موفق را فرا بگیرید. باید بتوانید خوب بنویسید و خوب صحبت کنید.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدوارم لطف حضرت حق و حضرت ولی عصر – عجل الله تعالی فرجه – همچنان ما و شما را یاری کند و این مسیر را به فضل الهی بهتر از پیش ادامه دهیم و موجب رضایت حضرتش را فراهم آوریم.

در پایان؛ از حدود 30  نفر از طلاب برجسته استان در عرصه آموزش و اخلاق، تجلیل به عمل آمد.


تجلیل از طلاب
تجلیل از طلاب
تجلیل از طلاب
تجلیل از طلاب
۲۹ خرداد ۱۴۰۳
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.